lang.1 Українською     lang.1 По-русски     Вхід у кабінет    Реєстрація
Всього 2225 компаній

Друк Арт

Друк Арт 5459
Адреса:
79000, м. Львів, В.Чорновола 43а на карті
Тел.:
(067) 309-28-96
Web-адреса: drukart.lviv.ua
Поклейка авто, оформлення вітрин, друк на пластику
Рубрики: Реклама, Поліграфія, Видавництва » Поліграфічні послуги
Реклама, Поліграфія, Видавництва » Сувенірна продукція
Новини Новини (0) | Товари Товари (0) | Відгуки Відгуки (3) | Написати листа Написати листа

Відгуки (3):

Додати відгук
  1. №3 Юрій в 2016-09-27 19:51:41 написав(ла):
    Роботою компанії задоволений.Замовляю друк не перший раз.Виконують великий спектр в одному місці,що економить час-а час це гроші.Також неодноразово віддавали мої замовлення в позаробочий час і у вихідні дні,що враховуючи мій ненормований робочий день дуже слушно.Раджу звертатись-по категорії ціна,якість,оперативність працівники стараються зробити великий обєм роботиза досить стислі терміни.
  2. №2 Тарас в 2016-05-26 15:17:21 написав(ла):
    Компанія робить свою роботу, відносно якісний друк, я б сказав. Натомість організація роботи і поведінка з клієнтами стандартна "українська-галицька" в гірших розуміннях цих слів. Працівники можуть собі дозволити забити на вказаний дедлайн, оправдовуватись і звинувачувати клієнтів у відповідь. При тому що моє замовлення не було готове вчасно, мене про це не попередили, і коли я подзвонив на день пізніше зазначеного часу коли воно мало бути готове, "зробили винним" вказавши що те що вони не зробили роботу вчасно є результатом того що я не передзвонив їм і не нагадав. Тобто самі роботи свою роботу, без наглядачів робити вони не можуть. Жаль.
  3. №1 Оксана в 2016-03-10 20:52:34 написав(ла):
    Компанія сумнівна, беруть передоплату, працюють швидко, але неякісно. "Дизайнер" Ярина по-перше не слухає замовника, по-друге не бажає прислухатися до побажань стосовно редагування макетів (після того, як зробила кардинально інше від того, що вимагалося). Працює на кількість, а не на якість, потім ще й дзвонить і хамить по телефону! Пояснюють це (цитую) "Нам краще зробити 20 швидких замовлень замість одного складного", або "Ви, що не розумієте - Ви в нас не одні!", або "В нас є постійні клієнти, яких ми любимо, а є нові." Тому конкретно з цією компанією не раджу співпрацювати, якщо Ви маєте смак і хочете отримати якісний продукт!
Написати листа