lang.1 Українською     lang.1 По-русски     Вхід у кабінет    Реєстрація
Всього 2219 компаній

Класична гімназія при ЛНУ ім. Івана Франка

Класична гімназія при ЛНУ ім. Івана Франка 11105
Адреса:
79000, м. Львів, вул. Порохова, 3 на карті
Тел.:
(032) 237-21-68
Web-адреса: відсутня
Класична гімназія при Львівському національному університеті ім.Івана франка
Рубрики: Наука, Освіта, Курси » Школи
Новини Новини (0) | Товари Товари (0) | Відгуки Відгуки (12)

Відгуки (12):

Додати відгук
 1. №12 Настя, учениця. в 2017-06-14 20:17:04 написав(ла):
  Знаєте, ви всі тут пишете які вчителі погані і т.д. А ви не задумувалися над поведінкою своїх дітей? Так,це погано коли існує "система любимчиків", але погодьтесь, хто буде любити дитину,яка огризається і заважає проводити уроки? Я не кажу, що всі вчителі ідеальні, але в гімназії більшість- справжні професіонали в своїй сфері. Також, я не розумію чому так багато негативу зібралося навколо біолога. Світлана Ярославівна, Любов Миколаївна,Степан Олегович, Оксана Іванівна, Богдана Іванівна- це найкращі вчителі в гімназії. Можете бути спокійними, якшо ваша дитина попала в їхні руки.
 2. №11 ДЕГАмназія в 2015-12-08 00:46:51 написав(ла):
  Найбільш корумпована гімназія. Хочете відбити бажання у дітей вчитися, віддавайте своїх дітей в цей освітній заклад. Плітки і додаткові послуги, процвітають. Серед вчителів є професіонали, які вміють зацікавити дітей і прищепити любов до предмету, але на жаль більшість вчителів зацікавлена в іншому. Думайте про те, що краще для ваших дітей. Психологічна травма дітям забезпечена, батьки запасайтеся мішком грошей.
 3. №10 Анатолій в 2015-11-18 20:11:59 написав(ла):
  Із-за біолога (С О) і вчителя хімії (І І) діти ходять кожний день до медсестри за валерьянкою діти всі трясуться коли бачать Олега степановича який всьо свою злість скидає на нівчому не винуватих дітей може взяти за волося і почати обзивати і матюкати дівчат молодших класів повіями лахудрами мимрами психами є у нього любимчики які завжди на перервах перевертають школу і він кричить на інших дітей яких не любить одним словом просто псих!!!
 4. №9 Неко в 2015-01-27 17:06:59 написав(ла):
  Юстинко, сонечко, в 5 класі дітки не сидять на відгуках про школи і підприємства :) Хороша спроба пане Викладач
 5. №8 мама в 2014-11-28 17:31:52 написав(ла):
  Вчителька фізики не дає знань, лише вимоги
 6. №7 я в 2014-10-01 15:57:19 написав(ла):
  Пан Шоханов робить з гімназії не класичну, а біологічну. Незрозумілі вимоги та оцінювання(
 7. №6 Hanako Kawaguci в 2014-06-20 12:58:51 написав(ла):
  Дорога Пані "Випускнице" аьо як правильно сказати Пане "Викладач Премудростей" не робіть погоду. Хоча дивним способом пропали всі НЕГАТИВНІ коментарі з інших сайтів, але майте на увазі - думка про гімназію кращою не стала і вже ніколи не стане
 8. №5 Юстина в 2014-06-19 22:50:21 написав(ла):
  Гімназія чудова. Я лише у 5 класі , але у мене уже багато приємних вражень. Вчителі просто супер, хороші педагоги. На уроках все добре пояснюють , до нас ставляться з повагою.
 9. №4 Випускниця в 2014-06-10 00:14:40 написав(ла):
  Для того, щоб написати об'єктивний коментар про цю гімназію, потрібно, перш за все, закінчити її. Доки ти ще учень, багато які речі сприймаються не такими, якими вони є насправді. Я закінчила Класичну гімназію декілька років тому та поступила на бюджет на один з найпрестижніших факультетів ЛНУ ім.І.Франка. Знання та життєвий досвід, які я здобула під час навчання в гімназії, стають мені в нагоді постійно. Звісно, нема ідеальних вчителів, тому знайти недоліки можна в кожному. Деякі вчителі теж мені не подобалися, але це було пов'язане швидше з тим, що мені не дуже вдавалися предмети, які вони в нас вели. Якщо тобі не сподобалося навчання в гімназії, бо ти був лінивим дурнем чи тупим 'мажором', не треба писати тут гнівних коментарів. Вислови своє незадоволення прямо вчителю в обличчя, ти ж і так вже випускник. А тим більше не потрібно писати про корупцію. За всі сім років, що я там вчилася, я не заплатила ЖОДНОЇ копійки жодному вчителю. Хоча знаю таких учнів, які не вчилися і не хотіли вчитися, а звалювали все на те, що вчитель вимагає, щоб йому заплатили. Хоча іншим чомусь вдавалося вчитися, окрім нього одного. Коротше кажучи, в даній ситуації все залежить від учня та від його батьків. Не потрібно у всьому звинувачувати вчителя, спочатку подивіться на себе зі сторони.
 10. №3 Учень 10 класу в 2013-11-28 09:56:46 написав(ла):
  Вчителі є як нормальні так і хворі на голову. Біолог Шоханов Степан Олегович вважає себе пупом землі, всіх принижує, сам нічого в житті крім великого пуза не отримав, також є Гогоша Орися Миколаївна, про яку ходять різні легенди по гімназії, дуже виснажують її уроки, вона до сліз доводила як 10 класницю, так і практикантку яка вела у нас історію. Проте є багато компетентих педагогів, які справді хочуть навчити, проте ті 2 будуть на вас давити якщо ви ненароком їм не сподобаєтесь, я погоджуюсь з попереднім коментарем про психолога.
 11. №2 Hanako Kawaguchi в 2013-02-19 15:59:06 написав(ла):
  Повністю погоджуюсь з "Лесею Українкою" Я навчалась в класичній гімназії. Буду відверта - гімназія робить дітей ерудованими і справді коли поступаєш в університет це бачиш сам і інші теж бачать АЛЕ... Викладачі - є прекрасні педагоги які зрозуміють і підтримають, а є такі, що їм треба лишень щоб ваша дитина ходила на додаткові заняття і то... Приклад Марта Розтиславівна(це якщо вам не пощастить і Ваша дитина в неї опиниться) брала по 8 - 10 дітей на 1 годину, садила їх в певному класі і давала завдання. І всьо знаєш не знаєш - маєш рішити. Але це ше знаєте по Божескі - в 5 класі Сметаняк Т.І. при мені порвала мій зошит бо там було 1 слово написане погано... Але все ж найгірше це приниження моральні які там постійно є. Діє система "любимчиків". А, забула ще дещо Андрій Степанович, викладач фізкультури і фізики постійно обзивав ідіотами, дибілами, анархістами, голосно грюкав кулаками, міг рукою в дошку вдарити... Постійний пресінг зі сторони викладачів. А особливо якщо ви не є в любимчиках. А ще деякі викладачі можуть собі дозволити висміяти вашу дитину посеред класу(власний досвід) Знання - що ж тут ваша дитина здобуде певну ерудованість, але ціна її може бути дійти до відвідування вашим дитям психолога, а в гіршому випадку психіатра. Але знання хороші. От може хтось засумнівається в моїх словах і скаже , що от майже 90% учнів гімназії поступають в вищі навчальні заклади, значить і гімназія класна. А я відповім, знаєте в чому секрет? В грошах батьків що йдуть на репетиторів під час 11 класу(власний досвід і спостереження) Такщо самі вирішуйте, моя вам порада, якщо ваша дитина вам поскаржиться на погане ставлення з боку вчителя чи висміювання її вчителем, повірте їй і розберіться в ситуацїї інакше це може плачевно закінчитись... Вам про це ніхто не розкаже відкрито але гімназії були сутації, в яких дітей чуть не доводили до самогубства, я не тільки говорю про підлітків, а про 5 класи Так що, самі робіть висновки.
 12. №1 Леся Укрїнка в 2012-12-14 16:06:50 написав(ла):
  Вчителі вимагають надто багато. Окрім навчання дітям необхідно купувати оцінки або ходитина репетиторство. Вчителі жахливі хабарники!!!!!! якщо ви шукаєте гуманітарнийо заклад, то вам не сюди! Кожен вчитель вимагає неможливого! Діти вчатся до другої ночі! І то не на відмінно, а часу на гуртки взагалі немає. Проблема відпроситися навіть з останніх уроків!! Фізрук матюкається і незважає на довідки заставляючи займатись! Вчителі біології та хімії постійно принижують учнів, дуже жорстоко!! Всі страшні хабарники!!!!!!! Оцінки в них заробити головою не можливо, головне гроші носити!!! Ми просто в шоці! Учні ставляться один до одного дуже зверхньо! А всі конкурси і вибори спікера не чесні! Нікому не рекомендую цю гімназію!