lang.1 Українською     lang.1 По-русски     Вхід у кабінет    Реєстрація
Всього 2223 компаній
Аренда выделенного сервера

Львівська обласна клінічна лікарня

Львівська обласна клінічна лікарня 32635
Адреса:
79000, м. Львів, вул. Чернігівська, 7 на карті
Тел.:
(032) 275-50-20 [тел]
(032) 275-78-15 [тел/факс]
Web-адреса: www.hospital.lviv.ua
Багатопрофільна лікарня третинного рівня. Спеціалізована та високоспеціалізована медична допомога
Рубрики: Медицина, Здоров'я, Краса » Лікувальні заклади: державні
Медицина, Здоров'я, Краса » Лікувальні установи, медичні центри
Новини Новини (0) | Товари Товари (0) | Відгуки Відгуки (11) | Написати листа Написати листа

Відгуки (11):

Додати відгук
 1. №11 Оксана в 2018-05-29 13:24:42 написав(ла):
  Перш за все хочу сказати слова вдячності за самовіддану працю і професіоналізм Львівської обласної клінічної лікарні, завідувачу офтальмологічним відділенням √2 Юревичу Всеволоду Романовичу, а також щира подяка лікарю-офтальмологу -Кравець Любові Йосипівні, за проведену операцію з приводу глаукоми на складному оці. Безмежно вдячна прекрасному колективу середньому і молодшому медичному персоналу, які разом із хворими переживають, заспокоюють і вселяють надію на одужання. Божого благословення вам та родинного Щастя!!! З великою повагою пані Оксана!
 2. №10 Ваня в 2017-02-16 15:30:42 написав(ла):
  Висловлюєм щиру подяку Конику Миколі Володимировичу Віталію Федоровичу та усьому професійному колективу за успішно проведену операцію по заміні аортального клапана моїй мамі.Лікарі показали високий професіоналізм і вічливе ставлення до пацієнта.Щиро вдячні вам усім.Ви робите велике добро людям.Нехай Бог вам посилає сили допомагати людям і надалі.
 3. №9 Федінчик Олена в 2016-06-06 16:27:40 написав(ла):
  Хочу щиро подякувати усьому персоналу відділення дитячої кардіохірургії там працюють люди посправжньому віддані своїй роботі. Велике дякую Конику Миколі Володимировичу ,Ользі Володимирівні,Віталію Федоровичу, медсестрам з реанімації та відділення. Це люди які з розумінням поставились до моєї проблеми і допомогли її вирішити. Ми оперували синочка 7 міс. із вадою міжшлуночкової перегородки діагностували у перший місяць життя, 6 місяців спостерігали змін на краще не було і вирішили оперувати, це було важке рішення, але ми про нього не шкодуєм.Низький уклін Вам.
 4. №8 Наталья в 2015-03-08 20:26:06 написав(ла):
  Хочу висловити слова подяки за врятоване життя мого тата-Ткача А.М.Йому у відділенні судинної хірургії була виконана резекція аневризми аорти черевного відділу.На щастя,коли я приїздила на консультацію(ми проживаємо в Рівненській обл.) мені трапилася чуйна,уважна та розважлива людина-лікар Мелень Андрій Петрович,який приділив мені максимум уваги і проявив тактовність,яка нажаль дуже рідко спостерігається на сьогодні.Щира подяка і низький уклін лікарю Лєбєдєвій С.А.,ми дуже хвилювалися,але Світлана Анатоліївна - лікар від Бога,вона провела надскладну операцію,яка тривала 5 год.Я коли подивилась таку операцію онлайн,то була шокована побаченим.Тому наша сім"я в неоплатному боргу перед такими талановитими людьми за спасіння нашого тата та дідуся.Хай Господь благословить вас у вашій нелегкій праці.І хоча я начиталася негативних відгуків,але повірте на нашому шляху зустрілись хороші та привітні люди-від професора і до санітарки.
 5. №7 Оксана в 2014-08-14 22:36:07 написав(ла):
  Маю трьох дітей і завжди дуже переживаю за їх здоров'я. Коли народився Лука в нього виявили дефект міжшлуночкової перегородки і це був тяжкий та хвилюючий період. Мені порадили звернутися до Коника Миколи Володимировича. До опирації малий погано набирав вагу, був худенький і після невеликих навантажень сильно стукало серце. Операція пройшла успішно. Після неї моє дитя почало набирати вагу і жити повноцінним життям. Микола Володимирович дійсно лікар від Бога, людина якій я безмежно вдячна. Також неможна лишити без уваги Ольгу Володимирівну та Віталія Федоровича. Ці привітні люди завжди мене підтримували та надавли консультацію коли б я до них не звернулася. Це лікарі які не лишили мене та мою дитину в тяжку хвилину.
 6. №6 Оксана в 2014-08-14 22:34:06 написав(ла):
  Маю трьох дітей і завжди дуже переживаю за їх здоров'я. Коли народився Лука в нього виявили дефект міжшлуночкової перегородки і це був тяжкий та хвилюючий період. Мені порадили звернутися до Коника Миколи Володимировича. До опирації малий погано набирав вагу, був худенький і після невеликих навантажень сильно стукало серце. Операція пройшла успішно. Після неї моє дитя почало набирати вагу і жити повноцінним життям. Микола Володимирович дійсно лікар від Бога, людина якій я безмежно вдячна. Також неможна лишити без уваги Ольгу Володимирівну та Віталія Федоровича. Ці привітні люди завжди мене підтримували та надавли консультацію коли б я до них не звернулася. Це лікарі які не лишили мене та мою дитину в тяжку хвилину.
 7. №5 Ірина в 2014-05-18 19:26:09 написав(ла):
  Щиро хотіла подякувати дитячому хірургу Львівської Обласної Клінічної Лікарні Конику Миколі Володимировичу.У три рочки під час медогляду у мого сина виявили вроджену ваду серця -дірочку в серці 9 мм.Довго не наважувалась робити операцію.Мені порадили звернутись до Коника М.В. Микола Володимирович виявився дуже доброю і чуйною людиною, а ще це хірург від Бога, який живе своєю роботою.Місяць тому він прооперував мого синочка.Операція пройшла добре.Після операції я з дитиною лежали в окремій дитячій палаті, що дуже порадувало.Дуже вдячна усьому медперсоналу, лікарю-анестезіологу, медсестрам, усі були дуже уважними і дбали про мою дитину.Окрема подяка Віталію Федоровичу.Я дуже вдячна, що в такий нелегкий для мене час мені зустрілись такі хороші люди. Хочу порадити батькам хворих діток,щоб не боялись і звертались до Коника М.В. Він і його команда-справжні професіонали.
 8. №4 Віра в 2013-09-25 21:43:48 написав(ла):
  Хочу щиро подякувати лікарям Львівської дитячої кардіо-хірургії за високу професійність та хороше ставлення до своїх маленьких пацієнтів.Особливо хочу подякувати для завідуючого дитячого відділення Коник Миколи Володимировича.Він дійсно лікар від БОГА.Разом із своїми колегами із Франції врятували життя моєму синочку. Хочу порадити всім батькам,які мають діток із хворим серцем,звертатися у Львівський мед.Інститут дитячої кардіо-хірургії.
 9. №3 Махревич Надія в 2012-12-02 11:00:54 написав(ла):
  Хочеться сказати багато теплих слів на адресу судинного хірурга відділення судинної хірургії Львівської обласної клінічної лікарні Ройко Д. В.. Низький уклін Вам за Вашу невтомну працю та щире і відкрите серце. Завдяки Вашій турботі та професійній майстерності у людини з'являється віра та надія на одужання і це найголовніше. Від усієї душі бажаємо Вам здоров'я, щастя та безхмарного неба. Нехай усе у Вас буде добре! З повагою сім’я Махревич.
 10. №2 Махревич Надія в 2012-12-02 10:58:27 написав(ла):
  Наша сім'я хоче висловити подяку і щире захоплення лікарю, професору, завідувачу відділу хірургії судин Львівської обласної клінічної лікарні Кобзі І. І., який оперував нашого тата та добився чудового результату. Зараз багато людей вважають, що медицина - це просто бізнес і нічого особистого. Тим приємніше, коли зустрічаєш лікаря, який окрім високого професіоналізму, до кожного хворого відноситься дуже людяно і доброзичливо. Це чудовий лікар, який ставиться до хворих дуже уважно, незалежно від віку та статку. Спасибі Вам, за ваше добре серце і професіоналізм. Дай Вам Боже здоров'я та довгого віку. З повагою сім’я Махревич.
 11. №1 Ірина в 2011-12-25 20:20:51 написав(ла):
  Ніколи не довіряйте лікарю «як Богу». Нещодавно лікувалась в обласній клінічній лікарні, у відділенні щелепно-лицевої хірургії, у Т.А. Лікувалась впродовж трьох місяців з приводу флегмон та абсцесів. Причин стоматологічних не було виявлено, але флегмони та абсцеси виникають все частіше – в результаті на обличчі безліч деформуючих рубців. Я була у розпачі… Почала приймати антидепрессанти… Одного разу мій товариш – лікар-діагност, з 20-ти річним стажeм роботи, розповів мені про синдром Мюнхаузена, в якому часто підозрівають пацієнтів, коли не можуть встановити діагноз. Звичайно, я про все без вагань, розповіла лікуючому лікарю, а саме Т.А., оскільки вірила їй «як Богу» і не бачила тут нічого страшного, в тому, що я знаю назву цього захворювання психіки і … отримала результат… Людина, якій я так вірила, звинуватила мене саме у цьому… У неї ніколи не було часу ні прокоментувати свої назначення, ні вислухати те, що їй говориш. Тетяна Антонівна працює під девізом «прийняти побільше пацієнттів, витративши при цьому мінімум часу». Але усіх ж грошей на світі не заробиш… А за цим усім стоїть чиєсь здоров»я і чиєсь життя… Але Тетяна Антонівна, коли бачить, що ситуація безвихідна, а часу для вирішення у неї немає, бо з втраченим часом можна втратити нових пацієнтів, а з ними і нові гроші, швидко вирішує все так, як їй вигідно. З психікою у мене все гаразд, і жодного синдрому Мюнхаузена у мене немає, швидше навпаки, я панічно боюсь лікарів, проблема лише в тому, що абсцеси появляються і дальше, в результаті з’являються все нові рубці на обличчі. Здала аналізи – імунологічні дослідження – була на консультації у імунолога, виявлено ім.недостатність, та ще багато змін, сказали, що саме проблеми з імунітетом можуть приводити до виникнення флегмон, сказали, що потрібно лікуватись. Але як тепер я можу повірити лікарям і взяти рецепт з їхніх рук, якщо мене зрадила людина, якій я вірила «як Богу»?
Написати листа