lang.1 Українською     lang.1 По-русски     Вхід у кабінет    Реєстрація
Всього 2223 компаній
Аренда выделенного сервера

Додати компанію

 

Здається Ви готові розмістити картку Вашої компанії в нашому каталозі? Це чудово!

Щодня на нашому сайті тисячі користувачів шукають і знаходять данні про різноманітні компанії та їх послуги. Подбайте про потенційних клієнтів - вкажіть про себе якомога більше корисної інформації: (детально опишіть сферу діяльності, зазначте перелік товарів та вкажіть контакти для зв’язку).


Щоб збільшити пріоритет відображення картки скористайтесь платними тарифами. Завдяки цьому ви зможете збільшити кількість переглядів користувачів та виділитись серед конкурентів.


Наш ресурс індексується пошуковими системами за пріоритетним алгоритмом і займає високі позиції у пошукових видачах. Інформація розміщена в каталозі зявиться у відкритому доступі в мінімальні сроки, а пряме посилання із каталогу зміцнить позиції вашого сайту.


Ознайомтесь с тарифними планами та оберіть варіант найбільш відповідний Вашим цілям


Тарифний план Преміум

За умовами тарифного плану, компанія розміститься над усіма іншими організаціями в рубриці, а також буде виділена яскравим жовтим кольором.


Завдяки цьому користувачам в першу чергу впадатиме в око саме Ваша інформація. Усі компанії “Преміум” відображаються на головній сторінці у блоці “Рекомендуємо в першу чергу” - що додатково збільшує кількість переглядів.


Власники цього тарифу можуть додати 20 тематичних фото, 10 відеороликів, 1000 товарів, 3 web-aдреси, прайс-листи. Компанії надається право розмістити 6 тематичних новин на сайті протягом року. Картка відображається із логотипом компанії без сторонньої реклами та на всю ширину сайту. Для опису діяльності організації виділяється 1000 символів. Картка компанії поміщається у десять різних підрубрик.


Щоб візуально оцінити тариф, радимо переглянути уже розміщенні в каталозі фірми.


Ціна пакету 50 грн. на місяць (600 грн. рік)
Тарифний план "Стандарт"

“Стандарт” має середній пріоритет відображення (після Преміум), проте, також, виділяється яскравим кольором.


За умовами тарифу Ви можете опублікувати 1 web-адресу, 10 фото, 2 новини, відкрити 10 філій та помістити компанію у 5 підрубрик. Для опису діяльності компанії виділяється 500 символів.


Картка відображається із логотипом компанії без сторонньої реклами та на всю ширину сайту..


Щоб візуально оцінити тариф, радимо переглянути уже розміщенні в каталозі фірми.


Вартість 16 грн. на місяць (200 грн. на рік)
Тарифний план "Обмежений"

Тариф, автоматично надається кожній опублікованій компанії. Він є функціонально обмеженим, і має низький пріоритет картки (відображається у загальному списку організацій після платних тарифів). Для опису діяльності компанії доступно 250 символів, без використання графічного логотипу. Картка компанії може відображатись лише у двох рубриках.


Щоб візуально оцінити тариф, радимо переглянути уже розміщенні в каталозі фірми.


Вартість: не стягуєтьсяТариф обрано? Тоді вперед до реєстрації компанії.

Там Ви зможете додати компанію та вказати обраний тарифний план.

 Маєте питання, пропозицію, або ж цікавитесь розміщенням реклами? Пишіть нам через форму зворотнього зв'язку, або на електронну адресу vb.coordinator@gmail.com. Також, Ви можете зконтактувати з нами за телефоном +380969061685.