lang.1 Українською     lang.1 По-русски     Вхід у кабінет    Реєстрація
Всього 2225 компаній

Відгуки компаній

Додати відгук

Нові відгуки

Львівська обласна клінічна лікарня
Автор:
Оксана
Дата:
29-05-2018
Перш за все хочу сказати слова вдячності за самовіддану працю і професіоналізм Львівської обласної клінічної лікарні, завідувачу офтальмологічним відділенням √2 Юревичу Всеволоду Романовичу, а також щира подяка лікарю-офтальмологу -Кравець Любові Йосипівні, за проведену операцію з приводу глаукоми на складному оці. Безмежно вдячна прекрасному колективу середньому і молодшому медичному персоналу, які разом із хворими переживають, заспокоюють і вселяють надію на одужання. Божого благословення вам та родинного Щастя!!! З великою повагою пані Оксана!
Західприлад (ПП)
Автор:
Роман
Дата:
24-01-2018
Влаштувався на роботу в тендерний відділ на Західприлад. Там один співробітник на лікарняному був , і так склалось , шо я вже працював декілька днів, а з ним не був знайомий.Ну і зустрівши його вперше привітався і сказав , шо я новий співробітник, нащо у відповідь почув "хах прям вже співробітник".Це вже насторожило, але то неголовне, суть роботи в пошуках тендерів на продукцію ,яку реалізовує Західприлад.По факту в них крім радянський вживаних приладів нема нічого, а продукція яка є насайто просто напросто перепродається. Вони звязуються з заводом-виробником того чи іншого приладу, під імям зовсім іншої фірми- прокладки, купують прилад там і вже з націнкою перепродають взявши участь в тендері.Десь приблизно 90% продукції в них відсутня.
Доставка піци "PizzaLviv.com"
Автор:
Adam
Дата:
27-12-2017
Жахлива піца. Начинки практично не дали, якісь жмоти. Піца аж світло пропускала від своєї товщини). Ціна не відповідає якості.
Ветро плюс (ПП)
Автор:
Тетяна
Дата:
15-11-2017
Маю негативний досвід спілкування з цією компанією, та відмову у замовленні скляних дверей в приватний будинок. Свою відповідь замірщіки-монтажники-менеджери-співвласники мотивували тим, що мають багато замовлень та не будуть зі мною працювати, адже ми вже звертались в іншу компанію та отримували від них комерційну пропозицію, що ми місяць не давали відповідь по кінцевому рішенню. Шановні власники, даної компанії, хочу сказати, що хамство не найкраща людська риса! І в той момент, коли я остаточно вирішила замовляти продукт у вас, чую у відповідь насмішки та презирство. Ви не маєте права оцінювати матеріальне становище клієнта. Зрештою, ми з вами не укладали ніяких попередніх угод та домовленостей під підпис, щоб ви могли виставляти мені претензії, в разі не виконання зобов"язань! Ваш замірщік тільки виїхав на об"єкт та надіслав комерційну пропозицію на електронну пошту клієнта. Як висновок: за клієнта ви не боретесь, навіть, якщо він хоче сплатити вам гроші за продукт, ви відмовляєтесь (рахую це якоюсь особистою образою вашого замірщіка Романа). Причина відмови - неадекватна, навіть у випадку, коли клієнт згоден зачекати замість обговорених двох тижнів - чотири. Дуже некомпетентно, як для людей, що працюють в сфері торгівлі! Шановний пане Андрію та його брат Романе (зі слів цих двох панів) успіху вам не бажаю, а от навчитись вести ділові переговори було б бажано!
Хімчистка "Чисто"
Автор:
Дмитро
Дата:
22-10-2017
Повівся на знижку. Після чищення темне пальто (2 сезони носіння) стало місцями білувато- кольоровим. Пятна та якісь потертості по всій довжині. То не можливо вже носити. Звязатися з керівництвом теж не можливо. Гаряча лінія ??? - то для тих хто ще не віддав їм речі чи грощі.
Хімчистка "Чисто"
Автор:
Дмитро Павлович
Дата:
09-10-2017
Бережіть нерви. Замість хімчистки отримаєте одяг у брудних плямах. За їх словами: НЕ ВІДПОВІДАЮТЬ НІ ЗА ЩО.