lang.1 Українською     lang.1 По-русски     Вхід у кабінет    Реєстрація
Всього 2214 компаній

Відгуки компаній

Додати відгук

Нові відгуки

Західприлад (ПП)
Автор:
Роман
Дата:
24-01-2018
Влаштувався на роботу в тендерний відділ на Західприлад. Там один співробітник на лікарняному був , і так склалось , шо я вже працював декілька днів, а з ним не був знайомий.Ну і зустрівши його вперше привітався і сказав , шо я новий співробітник, нащо у відповідь почув "хах прям вже співробітник".Це вже насторожило, але то неголовне, суть роботи в пошуках тендерів на продукцію ,яку реалізовує Західприлад.По факту в них крім радянський вживаних приладів нема нічого, а продукція яка є насайто просто напросто перепродається. Вони звязуються з заводом-виробником того чи іншого приладу, під імям зовсім іншої фірми- прокладки, купують прилад там і вже з націнкою перепродають взявши участь в тендері.Десь приблизно 90% продукції в них відсутня.
Доставка піци "PizzaLviv.com"
Автор:
Adam
Дата:
27-12-2017
Жахлива піца. Начинки практично не дали, якісь жмоти. Піца аж світло пропускала від своєї товщини). Ціна не відповідає якості.
Ветро плюс (ПП)
Автор:
Тетяна
Дата:
15-11-2017
Маю негативний досвід спілкування з цією компанією, та відмову у замовленні скляних дверей в приватний будинок. Свою відповідь замірщіки-монтажники-менеджери-співвласники мотивували тим, що мають багато замовлень та не будуть зі мною працювати, адже ми вже звертались в іншу компанію та отримували від них комерційну пропозицію, що ми місяць не давали відповідь по кінцевому рішенню. Шановні власники, даної компанії, хочу сказати, що хамство не найкраща людська риса! І в той момент, коли я остаточно вирішила замовляти продукт у вас, чую у відповідь насмішки та презирство. Ви не маєте права оцінювати матеріальне становище клієнта. Зрештою, ми з вами не укладали ніяких попередніх угод та домовленостей під підпис, щоб ви могли виставляти мені претензії, в разі не виконання зобов"язань! Ваш замірщік тільки виїхав на об"єкт та надіслав комерційну пропозицію на електронну пошту клієнта. Як висновок: за клієнта ви не боретесь, навіть, якщо він хоче сплатити вам гроші за продукт, ви відмовляєтесь (рахую це якоюсь особистою образою вашого замірщіка Романа). Причина відмови - неадекватна, навіть у випадку, коли клієнт згоден зачекати замість обговорених двох тижнів - чотири. Дуже некомпетентно, як для людей, що працюють в сфері торгівлі! Шановний пане Андрію та його брат Романе (зі слів цих двох панів) успіху вам не бажаю, а от навчитись вести ділові переговори було б бажано!
Хімчистка "Чисто"
Автор:
Дмитро
Дата:
22-10-2017
Повівся на знижку. Після чищення темне пальто (2 сезони носіння) стало місцями білувато- кольоровим. Пятна та якісь потертості по всій довжині. То не можливо вже носити. Звязатися з керівництвом теж не можливо. Гаряча лінія ??? - то для тих хто ще не віддав їм речі чи грощі.
Хімчистка "Чисто"
Автор:
Дмитро Павлович
Дата:
09-10-2017
Бережіть нерви. Замість хімчистки отримаєте одяг у брудних плямах. За їх словами: НЕ ВІДПОВІДАЮТЬ НІ ЗА ЩО.
Хімчистка "Чисто"
Автор:
Petro
Дата:
09-09-2017
Не рекомендую! Якщо коротко: неякісна чистка та поганий сервіс. Детальніше: на піджаку зявилися розводи після того як попав під дуже легкий дощ. Піджак одів перший раз після хімчистики. Хімчистка відмовилися від того що це їхня провина (хоча інші варіанти просто неможливі). Крім того, мені нагло та грубо заявили що після 5 днів з моменту чистки вони не відповідають за одяг - того нічим не поможуть. Не рекомендую!