lang.1 Українською     lang.1 По-русски     Вхід у кабінет    Реєстрація
Всього 2201 компаній

Відгуки компаній

Додати відгук

Нові відгуки

Хімчистка "Чисто"
Автор:
Petro
Дата:
09-09-2017
Не рекомендую! Якщо коротко: неякісна чистка та поганий сервіс. Детальніше: на піджаку зявилися розводи після того як попав під дуже легкий дощ. Піджак одів перший раз після хімчистики. Хімчистка відмовилися від того що це їхня провина (хоча інші варіанти просто неможливі). Крім того, мені нагло та грубо заявили що після 5 днів з моменту чистки вони не відповідають за одяг - того нічим не поможуть. Не рекомендую!
Оптимальне таксі
Автор:
ігор
Дата:
06-08-2017
Всім доброго вечора. Хочу розказати і сторію що зі мною трапилась 05,08,2017.Заказав таксі оптимальне в Скіфія ресторан що на обізній на Пулюя 6 . Оператор сказав 94 грн.Приізджаю на Пулюя 6 а мені водій каже 105 грн.Я без спору даю 104 бо немаю 1 грн.він каже все гуд.Я ХОЧУ ЗНАТИ ЗА ЩО Я ЗАПЛАТИВ 10 ГРН.ЗВЕРХУ.ПРИХОДЖУ ДО ХАТИ НАБИРАЮ ОПИРАТОРА,А ВІН МЕНІ КАЖЕ ЩО ВОДІЙ ЗАКРИВ ЗАМОВЛЕННЯ 105 ГРН.Я ПИТАЮ ЧОМУ ,ЯКЩО ВИ СКАЗАЛИ 94 , А ВОДІЙ 105.ТУТ МЕНІ ВІДПОВІДЬ '; ЗА ПРОСТОЙ ; ЯКИЙ ЩЕ ПРОСТОЙ РІВНО 3 ХВ. ЦЕ ПРОСТОЙ.Я НАХАМИВ ОПЕРАТОРУ. ЗА ЩО ПРОШУ ВИБАЧЕННЯ.МЕНЕ В СТАНІ ЕФЕКТУ ЗА ЦІ 10 ГРН;'' ШЛЯК ТРАФИФ '' ПРИНЦИПОВО .Я КОРИСТУЮСЯ ЦИМ ОПЕРАТОРОМ 3 РОКИ .БУЛИ РІЗНІ СИТУАЦІІ.НІХТО І ЩЕРАЗ НІХТО НЕ ВЗЯВ ЗА 3 ХВ. ПРОСТОЮ.абсурд.Я ПЕРЕКОНАВСЯ НЕМА СКИМ БУДУВАТИ ДЕРЖАВУ .КОЖЕН ХОЧЕ ЗАРОБИТИ НА БУДЬ ЯКІЙ ХЕРНІ,ВИБАЧТЕ ІНАКШЕ ВИРАЗИТИСЬ НЕ МОЖУ.ТАКШО НУ ВАС НАШО ВАШЕ БЛЯТЬ ОПТИМАЛЬНЕ.ПІСЛЯ ЦЬОГО СЕРВІС ВАШ ДО СРАКИ .ЛІПШЕ ВЗЯТИ БАРДЮРЩИКА І ЗАПЛАТИТИ ТОЩО ВІН ПРОПУЄ І МАТИ ЧИСТИЙ СПОКІЙ .ОТАКЕ ТО ВНАС У ЛЬВОВІ ТАКСІ ЩОБ УСІ ЗНАЛИ.ОПЕРАТОР ОДНЕ А ВОДІЙ ДРУГЕ.УСІМ ВДАЛИХ ПОІЗДОК.
Львівський державний медичний коледж ім. А. Крупинського
Автор:
Римма
Дата:
28-07-2017
Добрый день! Сколько стоит обучение на стоматолога после 11 классов.
Класична гімназія при ЛНУ ім. Івана Франка
Автор:
Настя, учениця.
Дата:
14-06-2017
Знаєте, ви всі тут пишете які вчителі погані і т.д. А ви не задумувалися над поведінкою своїх дітей? Так,це погано коли існує "система любимчиків", але погодьтесь, хто буде любити дитину,яка огризається і заважає проводити уроки? Я не кажу, що всі вчителі ідеальні, але в гімназії більшість- справжні професіонали в своїй сфері. Також, я не розумію чому так багато негативу зібралося навколо біолога. Світлана Ярославівна, Любов Миколаївна,Степан Олегович, Оксана Іванівна, Богдана Іванівна- це найкращі вчителі в гімназії. Можете бути спокійними, якшо ваша дитина попала в їхні руки.
Хімчистка "Чисто"
Автор:
Оксана
Дата:
28-03-2017
Хімчистка "Чисто" на вул. Наукова виконує не якісно, халатно, жахлтво свою роботу!!! Клієнтам інформацію не договорює або говорить неправду. Здавала пальто зовсім не вивели пляму. Викинула 200 грн. на вітер, люди не ходіть туди!!!!!!
Львівська обласна клінічна лікарня
Автор:
Ваня
Дата:
16-02-2017
Висловлюєм щиру подяку Конику Миколі Володимировичу Віталію Федоровичу та усьому професійному колективу за успішно проведену операцію по заміні аортального клапана моїй мамі.Лікарі показали високий професіоналізм і вічливе ставлення до пацієнта.Щиро вдячні вам усім.Ви робите велике добро людям.Нехай Бог вам посилає сили допомагати людям і надалі.